Toyota Highlander четвертого покоління вийде на ринок ЄС

Химерний камуфляж з картону, в якому Toyota Highlander попалася папарацці в січні, змінився більш традиційної маскуванням. Тепер можна краще розгледіти деякі деталі, але оцінювати кросовер в цілому через нового «костюма» складніше. Так, минулого разу ми не відзначили важливу деталь: нинішній Highlander не продається в Європі, а четверте покоління начебто має зробити крок на ринок ЄС.

Поки у Тойоти там одна трьохрядна машина – «автобус» Proace Verso, стало бути, з Хайлендера японці зроблять цікаве «семимісну» пропозицію. Це означає, що модель створюється з урахуванням запитів європейців, не тільки американців. На фото зліва видно, що Highlander тестується пліч-о-пліч з собою колишнім.

Нам легше порівнювати. У прототипу вужчі фари і інша структура решітки. На знімку праворуч: Mazda CX-9 виступає як референсний автомобіль, і це дивно. Ні в США, ні в Європі «дев’ятка» зірок з неба не хапає. Фотошпигуни рідко щось пишуть, а тут з посиланням на свої джерела вказують: з «четвертим» Хайлендера виробник зосередився на полегшеної конструкції і нових силових агрегатах для підвищення ефективності. Дизайн, мовляв, спільний з Рафіком, однак RAV4 – «молодий і гострий», а Highlander спокійніше – «чистий і елегантний». Ще японцям не дає спокою новий Ford Explorer, настройки ведуться з оглядкою на нього. Роботи повинні ось-ось завершитися, оскільки прем’єра і старт продажів заплановано на 2019 рік.