Toyota Highlander отримає нову платформу

Нинішній Highlander перебуває в третьому поколінні з 2013-го і все ще не пізнав принади нової архітектури TNGA. «Четвертий» Highlander напевно позбудеться від «візка» старої Camry, тому стане легше, більший і просторіший. Причому, за даними інсайдерів, до кінця нинішнього року машина встигне не тільки дебютувати, а й надійти в продаж.

Що ж стосується дизайну, то напрямок задала «п’ята» Toyota RAV4. Двигун V6 3.5, швидше за все, збереже свій пост, але буде модернізований. Чого не скажеш про чотирициліндровий мотор 2.7, якому загрожує відставка.

Восьмидіапазонний «автомат» і повний привід нікуди не подінуться. Без гібридної версії, звичайно, не обійдеться. Шанувальники новий Highlander чекають, а трирядне конкуренти чекають. Буквально тільки що на сцену вийшли «шостий» Ford Explorer і корейські флагмани Hyundai Palisade та Kia Telluride. Здаватися без бою не стануть Honda Pilot і Nissan Pathfinder. Тому наступний Highlander не буде в США коштувати сильно дорожче, ніж нинішній. За 2018 рік американці купили 244 511 Хайлендера. Це друге місце в сегменті після Експлорера (250 690).