Toyota представила лімітований пікап Hilux Mako

За версією Toyota, Hilux Mako стане новозеландським конкурентом Ranger Raptor, випущеним обмеженим тиражем в 250 екземплярів.

Шанувальники Toyota Hilux раді будуть почути про новий пакет Mako, розроблений для «винищення» Ford Ranger Raptor. Новинка буде доступна виключно в Новій Зеландії, де і буде побудована в кількості 250 штук.

Mako, названий на честь найшвидшої акули в океані, додає безліч функціональних і візуальних поліпшень. Допрацьована підвіска піднімає пікап на 40 мм спереду і на 50 мм ззаду, а регульовані амортизатори забезпечують чудову прохідність в умовах екстремального бездоріжжя. Усередині підрозділ Toyota NZ додає «нотку стилю» з тисненим значком Mako на шкіряних сидіннях, в той час як зовнішні візуальні зміни включають світлодіодну панель, стилізовані крила, агресивний бампер і захисні накладки.

За продуктивність спецверсії пікапа відповідає той же 2,8-літровий турбодизель Hilux потужністю 201 к.с. і 500 Нм крутного моменту. Для порівняння, під капотом Ranger Raptor знаходиться 2,0-літровий турбодизель мотор на 213 к.с. і 500 Нм. Toyota NZ також додала сталеві плетені гальмівні магістралі для додаткової міцності.

Повернення Ford Ranger в США і чутки про нових конкурентів від Ram і Hyundai означають, що люди захочуть виділитися серед тисяч інших власників середньорозмірних пікапів, а один із способів зробити це – використовувати аксесуари, і Toyota New Zealand сподівається отримати вигоду з цієї тенденції.