Toyota відкликає свої паркетники C-HR

Кріпильні болти в підшипниках задньої маточини, ймовірно, недостатньо добре затягнуті в процесі виробництва, тому вони можуть викрутитися і відлетіти, пошкодивши компоненти гальмівної системи.

У гіршому випадку дефект здатний привести до від’єднання задніх коліс! З цієї причини відкликанню в Росії підлягають 423 кросовери Toyota C-HR, випущених з 18 червня по 28 серпня 2018 року. Перелік VIN-номерів опублікував Росстандарт. Якщо перевірки буде недостатньо, сервісмени безкоштовно замінять один або два вузла в зборі.

У нашій країні C-HR продається лише шостий місяць. З початку червня по кінець вересня продано 765 штук. Зауважимо, в США з тієї ж причини на ремонт запрошено близько 700 машин. Це означає, що бракована партія відносно невелика. Тим часом в Америці оголошена інша акція по Тойоті C-HR, яка охопила 28 600 автомобілів. Проблема – в електронних гальмах, які можуть працювати некоректно (наприклад, не вимикатися по команді) чи не працювати взагалі. Потрібно оновити софт. Мова йде про паркетники, зібрані в 2017-му.