Toyota виплатить багатомільйонний штраф

Двоє маленьких дітей, які перебували в седані Lexus ES 300, постраждали в результаті наїзду ззаду. Суд присяжних вирішив, що автовиробник не забезпечив їм достатній рівень захисту.

Суворий вирок виніс компанії Toyota в минулу п’ятницю суд присяжних американського штату Техас в справі про ДТП 2016 року. У корму седана Lexus ES 300 (випущений в 2002 році), в якому знаходилися двоє маленьких дітей, врізався інший автомобіль. Малюки отримали травми через недосконалість конструкції спинок передніх сидінь, причому виробник знав про це? і не вжив жодних заходів щодо дообробки конструкції і навіть не попередив власників про небезпеку.

У підсумку, як повідомляє Bloomberg, суд визнав японську компанію винною в халатності і постановив виплатити постраждалій родині 242 млн доларів. Представник Тойоти, в свою чергу, повідомив, що компанія поважає рішення присяжних, але звертає увагу на те, що умови аварії були дуже специфічними і отримані дітьми травми необов’язково пов’язані з недоліком конструкції сидінь.