Toyota випустить ювілейну версію пікапа Hilux Invincible X

Японські машинобудівники працюють над створенням ювілейної версії пікапа, яка буде називатися Toyota Hilux Invincible X. Новинку приурочать до 50-річчя моделі.

Нагадаємо, Toyota Hilux став на конвеєр в 1968 році. Версія Invincible X буде побудована на базі пікапа 2018 модельного року, проте отримає особливі рішення екстер’єру та інтер’єру, а також додатковий функціонал.

Toyota Hilux Invincible X буде відрізнятися від стандартного пікапа іншими бамперами, хромованим радіатором, іншими підніжками, а також чорними або хромованими трубами каркаса на вантажній платформі. Для новинки передбачено шкіряні крісла, панель приладів з білими циферблатами, глянсовий декор чорного кольору.

Ювілейний Toyota Hilux буде оснащуватися мультимедійною установкою з Bluetooth, стереосистемою на шість динаміків, кондиціонером і водійськими асистентами Toyota Safety Sense. Toyota Hilux Invincible X буде оснащуватися звичним дизельним турбодвигуном 2.4 віддачею 148 к.с. Він поєднується з 6-АКПП. Ювілейний пікап також отримає особливу версію, виключно для Британії. Вона називається Invincible X Limited Edition, і вийде тиражем в 150 одиниць за ціною 32 483 фунтів стерлінгів за машину.