Toyota виводить на ринок мікроавтобус Proace City

Toyota вирішила вийти на європейський ринок компактних мікроавтобусів з абсолютно новою моделлю Proace City, яка безумовно повинна нагадати вам про декілька інших автомобілів цього класу.

Справа в тому, що японський автомобіль розділяє ту ж платформу французької PSA Group, на якій побудовані Peugeot Partner, Citroën Berlingo і Opel Combo.

Більш того, навіть збирати модель будуть спільно з Partner та Berlingo на заводі в Віго (Іспанія). Публічний світовий дебют Proace City запланований на 30 квітня в Бірмінгемі, а доступний мікроавтобус буде в двох варіантах довжини (4,4 метра і 4,7 метра), а також в трьох варіантах кузова – фургон, комбінований і пасажирський.

Остання буде пропонуватися в модифікаціях на п’ять або сім місць. Як і інші моделі, побудовані на платформі PSA, японська версія пропонує об’єм багажного відділення в 3,3 або 4,3 кубічних метри в залежності від версії, а максимальна довжина предметів, які можна перевозити в фургоні – від 3,1 до 3, 4 метрів. Максимальна вантажопідйомність мікроавтобуса становить одну тонну. Що стосується двигунів, клієнти зможуть вибрати між бензиновими і дизельними варіантами потужністю від 74 до 128 кінських сил. Працювати мотори можуть як в парі з 5- або 6-ступінчастою механікою, так і з 8-швидкісним автоматом.