Toyota зареєструвала нову назву моделі

Компанія Toyota зареєструвала в європейському патентному відомстві нову назву моделі – Corolla Cross. Ймовірно, мова йде про “позашляхову” версію хетчбека зі збільшеним дорожнім просвітом і захисними пластиковими накладками на колісних арках, порогах і бамперах. За даними видання Autoguide, якщо такий автомобіль з’явиться в лінійці японського виробника, то він зможе конкурувати з недавно представленим Ford Focus Active, Subaru Crosstrek, VW Golf Alltrak і Chevrolet Spark Activ. Саме такі крос-хетчі зараз користуються великою популярністю.

Ніякої технічної інформації про новинку поки немає. Імовірно, Toyota Corolla Cross буде оснащуватися дволітровим атмосферним мотором або 1,8-літровим двигуном з турбонагнітачем. Коробка – шестиступінчаста “механіка” або варіатор Direct Shift-CVT зі стартовою механічною передачею, як на хетчбек нового покоління.

Хетчбек Toyota Corolla дванадцятого покоління дебютував в березні. Модель перейшла на платформу TNGA зі спортивними настройками підвіски, отримала новий дизайн і варіатор, здатний імітувати роботу 10-ступінчастої секвентальної коробки передач.