TRD і Modellista представили тюнінг для нового Lexus IS

Днями в Японії стартували продажі оновленого Lexus IS. TRD і Modellista вже випустили тюнінг-кити для цього седана.

TRD пропонує передній спліттер, який може бути чорним або пофарбованим в колір кузова. Також компанія розробила аеродинамічні накладки на бічні дзеркала заднього виду, бічні спідниці, задній дифузор і спортивний глушник.

Тойотівский суббренд також продає фірмові 20-дюймові ковані алюмінієві диски, амортизатори і розпірки кузова в районі передньої і задньої підвіски.

Modellista, в свою чергу, випускає нові накладки на бампери і пороги, дифузор, а також спойлер на кришку багажника. Ці елементи фарбуються в колір кузова.

Діаметр дисків менший, ніж у TRD, – 19 дюймів.

Нагадаємо, рестайлінговий IS був представлений ще в червні. Спереду молодша чотиридверка нагадує старші моделі бренду. Розділені на два блоки фари залишилися в минулому: тепер використана більш традиційна оптика з ДГЗ у вигляді галочки.

Ліхтарі на кормі з’єднуються один з одним тонкою світлодіодною смужкою. Версія F Sport отримала інший малюнок передньої решітки і злегка змінений бампер. На додаток такий седан оснащений 19-дюймовими дисками BBS. У базі передбачені 18-дюймові «катки» (колись були 17-дюймові).

Технічних змін істотно менше, ніж візуальних. Виробник зберіг не тільки колишню платформу, але і рівно той же набір силових агрегатів. Він включає 245-сильну 2,0-літрову «турбочетвірку» на IS300 і 318-сильний 3,5-літровий атмосферний V6 на IS350. Гібрид IS300h комплектується 2,5-літровим «атмосферником» (178 к.с.) і 143-сильним електромотором.

В Японії Lexus IS коштує від 4800000 ієн за версію IS300.