Три новинки отримали найвищі оцінки Euro NCAP. Відео

У першій серії краш-тестів 2019 року прийняли участь Mercedes G-класу, Seat Tarraco і Honda CR-V. Мало того, що асоціація Euro NCAP назвала всю трійцю «великими позашляховиками» (large off-roaders), так вона ще й зазначила, що моделі «змагаються в одному сегменті».

Проте випробування пройшли якнайкраще: і всюдихід, і паркетники заробили максимальні п’ять зірок, незважаючи на те що вимоги до випробуваних в черговий раз були посилені. На 1:02 видно, як при фронтальному ударі від водійського підголівника відривається деталь і летить в подушку безпеки. Спинка сидіння другого ряду чомусь складається …

Наприкінці ролика (з 2:02) варто поглянути на автоматичне гальмування перед машиною, пішоходами і велосипедистами. Праворуч від фотографії машини показаний графік розподілу навантаження на манекен водія. Зліва – при фронтальному зіткненні зі зміщенням, в середині – бічний удар об стовп, праворуч – реконструкція наїзду ззаду.

Умовні позначення: зелений колір – хороший захист, жовтий – адекватна, помаранчевий – незначна, коричневий – слабка, червоний – погана.