У BMW хочуть власний суперкар

На початку року дизайнер Йозеф Кабан, який в 2017 році покинув Skoda і перейшов в BMW, заявив про бажання бачити в лінійці марки спорткар. Зараз про це заявив ще один топ-менеджер.

З запуском відродженої 8 Series марка BMW близька до появи спорткара в модельній гаммі, але поки до цього далеко. Незважаючи на те, що і фанати, і топ-менеджери бренду хочуть подібний автомобіль.

Я фанат автомобілів і мені хотілося б зробити спорткар. Я позитивно оцінюю ситуацію і поки не розлучаюся з такою ідеєю“, – заявив в інтерв’ю австралійським журналістам член правління BMW з питань розвитку автомобілів Клаус Фреліх.

Фрелих офіційно нічого не підтвердив, але не виключив, що все-таки з’явиться машина, яка стала б сучасним наступником культового купе BMW M1. Раніше про це ж заявив і дизайнер марки Йозеф Кабан, який в 2017 році перейшов в BMW з Skoda.

На думку Фрелиха нинішнє гібридне купе BMW i8 може стати хорошою основою для спорткара, оскільки чимало гіперкарів начебто McLaren P1 є гібридними моделями.

У нас є чудове карбонове шасі для спорткара і зараз воно використовується в моделі i8. Мені хотілося б побудувати на цій основі щось більш потужне, легше 2 тонн і потужністю близько 600 к.с.“.