У BMW X2 є проблеми з безпекою

BMW X2 не зміг заробити максимальний бал в тестах американського Інституту страхування дорожньої безпеки (IIHS). Премія Top Safety Pick також пройшла повз породистого «німця».

За інформацією Carscoops, причиною далеко не найвидатніших результатів у тестах моделі з безпеки за методикою IIHS стали підголовники автомобіля. Ці елементи BMW X2 отримали лише оцінку «прийнятно».

Нагадаємо, для перевірки ефективності підголівників автомобіля за методикою IIHS водійське крісло кріпиться на санчата, після чого приблизно на швидкості в 32 км/год імітується удар. Це дозволяє оцінити ступінь захисту водія від травм хребта, які нерідко виникають, наприклад, при зіткненнях в заторі.

За оцінками експертів, водії за кермом автомобілів з оцінкою «Добре», отримують такі травми на 24% рідше водіїв, які керують автомобілями з оцінкою «Погано». Цікаво, що X2 став однією з чотирьох моделей, які отримали оцінку «прийнятно» за підголовники в 2018 році.

Всі інші протестовані моделі були оцінені на «добре». BMW вже відреагувала на невидатний результат і повідомила IIHS про прийдешні «планові поліпшення». Новий тест з безпеки запланований на вересень. Поки ж BMW X2 не може претендувати навіть на премію Top Safety Pick, не кажучи вже про Top Safety Pick +.