У Британії продають унікальний Aston Martin в кузові універсал

На продаж виставлено унікальний Aston Martin Jet 2+2 Shooting Brake, зібраний італійським ательє Bertone в єдиному екземплярі.

Нагадаємо, що дебют Aston Martin Jet 2+2 Shooting Brake вперше був представлений в рамках Женевського автосалону ще 7 років тому. Модель створена на базі єдиного в лінійці автовиробника седана – Rapide. Проект присвятили 60-річчю співпраці компанії Aston Martin і ательє Bertone.

В якості силової установки послужив мотор від того ж Rapide, а саме 5,9-літровий атмосферний V12 з віддачею в 470 к.с. Пару йому складає 6-ступенева автоматична трансмісія. Відзначимо, що з таким агрегатом седан Rapide розганяється до 100 км/год всього за 4,7 секунди, а максимальна швидкість складає 296 км/год. Динамічні характеристики універсалу не уточнюються.

Тюнери встановили в універсал мультимедійну систему для задніх пасажирів, інтегрований панорамний дах з електрохромним склом. При цьому вартість моделі не називається — її озвучать лише потенційному клієнту. Ціна стандартного седана Rapide в 2009 році, коли він був новим, становила 201300 доларів США.