У Horsch показали новий причіпний обприскувач

Horsch презентував причіпний обприскувач Leeb 4 AX з 3800-літровим пластиковим резервуаром. Про це повідомляє farm-connexion.com. Модель також оснащена другим резервуаром об’ємом 400 л, який призначений для чистої води та промивання форсунок.

Штанга має ту ж конструкцію, що і на моделях LT, та забезпечує ширину охвату від 18 до 30 метрів. Відстань між форсунками складає 50 см, а не 25 см, як у модельних рядах LT та GS. Активне управління BoomControl використовує два або чотири ультразвукових датчики, які дозволяють регулювати висоту штанги при роботі на невеликій відстані від землі, а також максимально точно копіювати її рельєф.

Обприскувач оснащений мембранним поршневим насосом з можливістю вибору витрат розчину 270 л/хв або 400 л/хв. Відстань між колесами може регулюватись від 1,5 м до 2,25 м. На обприскувач можна встановити шини збільшеного типорозміру 480/80R42. Причіпний обприскувач Horsch Leeb 4 AX може управлятись Isobus, що встановлений на трактор, або за допомогою оригінального терміналу Müller Elektronik та відповідного джойстика. Модель вже доступна до продажу та буде поставлятись з квітня 2019 року.