У компанії Volvo напружена обстановка

Напружена економічна обстановка змусила Volvo відкласти плани з лістингу. Протистояння двох країн призвело до додаткових витрат шведського бренду, а також китайського концерну.

За результатами 2018 року Volvo збільшила операційний прибуток на 0,9% щодо показників 2017 року. Причому виручка виросла на 21%, а продажі нових автомобілів на 12,4%. Але це не дозволило компанії спокійно перенести торгове протистояння США і Китаю. За інформацією від міжнародного аналітичного агентства Reuters маржинальність компанії знизилася з 6,7% до 5,6%.

Генеральний директор Volvo Car Хакан Самуельсон зазначив, що в цьому році бренду доведеться скоротити витрати, що б компенсуватися падіння маржі, яке повинно зберегтися і в цьому році. На даний момент Самуельсон побоюється того, що США введе мита для європейських автомобілів. Це серйозно вплине на продажі компанії. Варто відзначити, що входячи до складу великого китайського концерну Geely, Volvo має велику подушку безпеки. Завдяки новому правлінню, компанія активно розвивається в преміальному сегменті.