У Криму активно штрафують водіїв на українських номерах

З квітня 2016 року по російським законам автомобілі з номерами України кримського зразка вважаються недійсними в Криму. Більше двох тисяч водіїв півострова в цьому році оштрафували за українські номери. В цілому з них стягнули 1,3 мільйона рублів.

Всього з початку року штрафів виписано на більш ніж два мільйони рублів і виявлено 2203 порушника. Дев’ять з них суд позбавив водійських прав.

У минулому році, згідно з інформацією державтоінспекції окупантів правопорушників було близько п’яти тисяч, а штрафів виписано на 5,4 мільйона, з яких 4,1 мільйон рублів оплачено. Без водійських посвідчень тоді залишилося десять чоловік.

За законами, прийнятими Росією в Криму, автолюбителі повинні були перереєструвати свої транспортні засоби в 2016 році. Державні номери і реєстраційні документи України, які видавалися до 2014 підлягали заміні на відповідні російські. Автомобілістів, які не замінили дані номери, чекає штраф від 500 до 800 рублів, друге порушення буде коштувати їм 5 000 рублів або позбавлення прав до трьох місяців.

ДЖЕРЕЛОnews.allcrimea.net