У мережі опублікували перші фото салону нових Logan/Sandero

В інтернет просочилися перші фотографії інтер’єру майбутніх Renault Logan і Sandero. Поки це неофіційні знімки, тому до їх якості можуть бути претензії.

У порівнянні з попередниками салон Logan і Sandero третього покоління кардинально зміниться. Стиль став більш сучасним, в минулому залишилися круглі дефлектори вентиляції. За першим фото можна провести паралель з автомобілями дорожчих брендів, в тому числі Volkswagen і навіть BMW. На кермі встановлений логотип румунської Dacia – нагадаємо, що в специфікації для Європи Logan/Sandero традиційно продаються під цим брендом.

У новому поколінні сенсорний дисплей встановлений на кшталт планшета. Комбінація приладів зберегла традиційні шкали спідометра і тахометра, але між ними з’явився більший екран бортового комп’ютера. Невеликі дисплеї вбудовані навіть в круглі регулятори режимів роботи кліматичної установки. А ось кермо залишилося старим.

Нагадаємо, на відміну від двох попередніх поколінь, які були побудовані на платформі B0, Logan/Sandero третьої генерації створені на новій модульній платформі CMF-B.

Більш детальна інформація про новинки буде озвучена на їх презентації, яка відбудеться 29 вересня 2020 року.