У мережі показали всі зміни нового Kia Stinger

Дизайнери корейської компанії внесли дуже незначні поправки в зовнішній вигляд Kia Stinger 2021 року у порівнянні з його попередником, але є й інші, більш важливі зміни. Відразу після онлайн-прем’єри моделі в минулому місяці в мережі з’явився докладне відео, за допомогою якого було пролито більше світла на візуальні поліпшення.

Сьогодні з’явилося ще одне цікаве відео і на цей раз воно змушує нас покататися на оновленому RWD Kia. Давайте поглянемо на основні теми для обговорення. Це майже 30-хвилинне відео люб’язно надано Asian Petrolhead, що означає, що ви отримаєте дуже чесний і прямий огляд.

Тестовий автомобіль оснащений 2,5-літровим мотором з віддачею в 300 кінських сил і 421 Ньютон-метрів крутного моменту і 8-ступеневою АКПП з повним приводом. Він не такий швидкий, як Stinger GT, але все ж дуже здібний.

Найбільшою зміною в салоні повинен стати новий 10,25-дюймовий інформаційно-розважальний екран, який замінює старий 8,0-дюймовий дисплей. Цікаво, що приладова панель водія продовжує традиційну аналогову конструкцію для спідометра і тахометра, але між ними є невеликий дисплей, який показує відеопотік з поліпшеною системою сліпих зон.

І останнє, але не менш важливе: є кілька невеликих налаштувань параметрів. До них відносяться нові колеса, нова оббивка, нові кольори кузова і пакет Dark Package, який додає спортивності зовнішньому вигляду. Оновлений Kia Stinger 2021 року надійде в продаж на міжнародних ринках до кінця року.