У Мережі з’явилися патентні знімки DS3 Crossback 2019

Набір патентних зображень, що демонструє майбутню модель DS3 Crossback 2019, з’явився в інтернеті.

DS3 Crossback – це відповідь французького бренду на такі моделі, як Audi Q2 і Mini Countryman. Модель буде заснована на новій платформі CMP, яка також сумісна з електричною трансмісією. Електрифікований варіант DS3 Crossback приєднається до лінійки пізніше з запасом ходу до 450 км.

З’явилися в інтернеті знімки демонструють дизайн найменшої моделі кросовера бренду. В цілому дизайн відповідає стилю, котори раніше компанія продемонструвала в DS7 Crossback. Передня панель прикрашена шестигранною гратами радіатора, а передня оптика супроводжується пишною світлодіодною стрічкою по зовнішніх краях денних ходових вогнів.

Найбільш помітною особливістю є характерні лінії з боків, які поєднуються з елементами дизайну кузова на задніх дверях і ефектом «плаваючою даху».

Ззаду можна помітити більш вигнуті лінії і тонкої форми ліхтарі з хромованою обробкою. Єдине, що виділяється із загального дизайну – фейковий повітроводи.

В інтер’єрі простежується проста форма, а центральна консоль влаштована в тому ж стилі, що і в DS7. Вона поєднує в собі аналогічні елементи, що нагадують за своїм зовнішнім виглядом ювелірні прикраси.

Прем’єра нового кросовера запланована на майбутньому Паризькому автосалоні 4 жовтня.