У наркоторговця з США виявлена ​​шикарна колекція японських спорткарів (фото)

У штаті Массачусетс поліція випадково виявила торговця наркотиками, який захоплюється японськими спорткарами. Все почалося зі звичайної перевірки Ford Econoline, за кермом якого сидів 41-річний Корі Тейлор. У фургоні були знайдені 62 кг марихуани та кастети. Але це виявилося лише верхівкою айсберга.

Спочатку Тейлор заявив поліції, що йому заплатили $5000 доларів за доставку марихуани людині на ім’я Хуан. Він стверджував, що вперше виступав як наркокур’єр. Однак пізніше його мати зізналася, що Корі регулярно отримував великі коробки, про вміст яких вона не мала ні найменшого уявлення.

Тейлор повідомив, що знімає спальню в будинку матері. Але поліція виявила інше його володіння — будівля колишньої пожежної частини площею 500 квадратних метрів, переобладнане під приватне володіння класу люкс. Там же були знайдені величезний арсенал зброї і кілька мільйонів доларів готівкою.

Перший поверх будівлі служив гаражем для «восьми екзотичних автомобілів високого класу», говориться в звіті. При цьому загальна кількість машин йде за чотири десятки. Серед них значаться як мінімум вісім примірників Toyota Supra четвертого покоління, три Nissan GT-R, три Nissan Skyline GT-R R34, п’ять BMW M3 E46 і три BMW M3 E92.

Американця випустили під заставу, після чого той втік. Тепер поліція займається його пошуком.