У нового Volkswagen Golf з’явилася версія «універсал»

Volkswagen Golf восьмого покоління в кузові «п’ятидверний хетчбек» продається з грудня 2019 року. Десять місяців по тому Volkswagen доповнив гамму моделі практичним кузовом універсал, він за традицією позначається словом Variant.

Від носа до середньої стійки вантажно-пасажирська машина аналогічна хетчбеку, але далі кузов тут повністю оригінальний. Габаритна довжина універсала – 4630 мм, на 66 мм більше, ніж в аналогічної модифікації Гольфа VII. Щодо хетчбека у Variant збільшений не тільки задній звис, а й колісна база, вона становить 2680 мм — на 44 мм більше, ніж у базової машини сімейства. Весь приріст дістався заднім пасажирам — у них стало більше простору для ніг.

Обсяг багажника щодо універсала попереднього зразка виріс незначно — на 5 л, тобто він тепер досягає 611 л. У підпіллі є ще 22 додаткових літра корисного об’єму. При складених задніх сидіннях вантажний відсік складає 1642 л. Звичайно, тут є петлі для багажника, розетки на 12 і 230 вольтів, а також функція відкривання дверцят без рук — натисканням ногою по важелеві під бампером, самі дверцята далі відкриває сервопривід.

Разом з базовою версією універсалу показали крос-варіант Alltrack – він має обвіс з нефарбованого пластику і підвищений кліренс. Alltrack пропонується тільки з системою повного приводу 4Motion, він може буксирувати причіп вагою до 2000 кг.

Гамма двигунів універсала така ж, як у хетчбека, — це турбовані бензинові і дизельні мотори потужністю від 110 до 150 к.с.