У США зробили Фольксваген Жук розміром, як Хаммер (відео)

Молодий американець Скотт Таппер спільно з батьком зробив найбезглуздіший автомобіль-кастом у всесвіті — величезний “Фольксваген Жук” розміром приблизно як позашляховик Хаммер!

Свій проект Таппер назвали Huge Bug, що і перекладається як «Величезний Жук». Задум автори описують так — у них є класичний Volkswagen Beetle, він їм завжди подобався, але не подобалося відчуття під час поїздки, ніби інші учасники руху хочуть тебе переїхати. Ось вони і вирішили зробити настільки великого “Жука”, щоб в ньому не переслідував цей нав’язливий стан.

В результаті Скотт і його батько вирішили зробити “Жук” з кузовом, збільшеним у всіх площинах на 40%. Вони прогнали через 3D-сканер свій оригінальний автомобіль 1959 року випуску — і вийшла матмодель зовнішніх поверхонь кузова збільшили на 40%. Потім приступили до виготовлення оригінальних кузовних панелей. Технологія не розкривається, але, ймовірно, використаний каркасно-панельний підхід, тобто силову клітку зварили зі стандартних сталевих труб, а видові деталі відформували з пластику. Нові сталеві кузовні панелі такої високої якості в єдиному екземплярі і в гаражних умовах зробити було б практично неможливо.

Звичайно, деталей від оригінального “Жука” в Huge Bug мінімальна кількість — це задні ліхтарі і деякі елементи салону. Кастом спирається на рамну платформу від пікапа Dodge, від нього ж узятий двигун – 5,7-літровий бензиновий V8.

Таппер кажуть, що Huge Bug викликає ажіотаж на вулицях — водії часто спеціально наздоганяють їх, щоб розпитати про автомобіль. Деякі пропонують продати кастом за хороші гроші, але такі пропозиції ентузіасти відразу відхиляють.