У Volkswagen Tiguan може загорітись панорамний дах

В модуль світлодіодного підсвічування панорамного даху зі зсувним люком може проникати волога. Наслідки – коротке замикання і загоряння. Під відкликання потрапили 4320 кросоверів Volkswagen Tiguan, проданих з 2017-го по 2018-й. Росстандарт пропонує власникам звіритися зі списком VIN-номерів.

Вирішити проблему має установка з боку водія і переднього пасажира двох «кабель-адаптерів» з вбудованим запобіжником. Окремої опції з підсвічуванням даху немає, і в пакеті «Освітлення» вона не прописана. Можливо, це частина фонового підсвічування всього інтер’єру.

Американські колеги з NHTSA з тієї ж причини викликають на ремонт 45 457 Тігуаном, випущених з грудня 2016 по липень 2018 року. Власникам, які помітили запах гару або дим, що виходить від даху, не рекомендується відкривати люк або продовжувати рух, оскільки це підвищить ризик пожежі. Дилери в США просто відключать світлодіодний модуль від джерела живлення, так що після ремонту підсвічування працювати не буде: щоб її безпечно активувати, Volkswagen проведе додаткову сервісну кампанію.