УАЗ буде продаватись в Італії

Ульяновський автозавод відновить поставки своїх позашляховиків в Італію. УАЗ Пікап вже сертифікований Міністерством транспорту та інфраструктури Італії, а імпортом машин займеться компанія C & P Motor Group.

Ульянівці отримали схвалення типу транспортного засобу на малу партію машин (до тисячі автомобілів). За італійськими законами це дозволяє пройти процедуру за спрощеними правилами. Для Італії призначені позашляховики з бензиновим двигуном ЗМЗ 409 об’ємом 2,7 літри потужністю 135 сил. Після отримання машин дистриб’ютор буде обладнувати їх італійським газобалонним обладнанням Lovato, що дозволить УАЗу вписатися в екологічні норми Євро-6.

Поставками машин на італійський ринок займеться компанія C & P Motor Group Snc з містечка Ашіано поблизу Сієни. Для цього вже зареєстровано окрему юрособу – фірма UAZ ITALY s.r.l.s. А судячи з асортименту моделей на її сайті UAZitaly.it, в майбутньому італійці розраховують продавати і інші моделі – позашляховики УАЗ Патріот і Хантер, вантажівки УАЗ Профі, і навіть безкапотні «пуголовки» сімейства 3909.