Uber не витримав конкуренції

Зараз у Taxify 2,4 млн активних користувачів в шести африканських країнах, включаючи Уганду, Південну Африку, Нігерію, Танзанію, Кенію і Гану.

У свою чергу, у Uber кількість таких клієнтів складає 1,3 млн. Активним користувачем вважається клієнт, що зробив хоча б одну поїздку протягом останнього місяця. У травні стартап досяг статусу єдинорога, коли отримав ще $ 175 млн і загальна оцінка склала $ 1 млрд. Компанія планує використовувати отримане фінансування для зростання протягом наступних кількох років. Інвестиції в зростання компанії будуть в діапазоні $ 100 млн.

Попит в Африці на послуги прокату набагато більший, ніж в розвинених країнах і Європі, через відсутність громадського транспорту і низький рівень володіння автомобілем. Також через високе безробіття люди шукають легкі і гнучкі способи заробляння грошей.

Відзначається, що Taxify вдалося випередити Uber, задовольняючи потреби місцевих жителів в країнах, в яких він працює. Наприклад, в Уганді естонський стартап попереду, тому що почав свою роботу з перевезень за допомогою мотоцикла.