Українців змусять їздити повільніше

В Україні розробили та ввели в дію нові стандарти дорожньої інфраструктури. Вони спрямовані на забезпечення повної безпеки для пішоходів і на зниження швидкості руху автомобілів в умовах міст.

Серед нововведень інфраструктура отримає насамперед острівці безпеки на пішохідних переходах. Також будуть облаштовуватися смуги руху, бордюрні розширення, з’являться розділові смуги та чокери.

Також важливо і те, що після ремонту доріг водії їздять на рівних покриттях швидше, це стає причиною аварій в населених пунктах.

Раніше повідомлялося, що в Україні змінять ПДР для велосипедистів. На розгляді в уряді знаходиться новий законопроект, який відрегулює рух велосипедистів по дорогах України. Серед найважливіших пунктів – наявність водійських прав і пересування в шоломі.

Також ми писали, що на українських водіїв чекає новий спосіб фіксації порушень ПДР. Державне агентство інфраструктурних проектів України повідомило про те, що у 2021 році запрацює нова технологія фіксації порушень швидкісного режиму – фіксація середньої швидкості по відрізку.