Україну накриє нова хвиля дешевих авто

На український ринок вже найближчим часом можуть прибути недорогі нові автомобілі, призначені для США. Можливий торговий конфлікт між США і Євросоюзом, викликаний заявою Трампа про введення 20-відсоткового мита на авто з ЄС, може зіграти на руку українським автолюбителям.

В даний момент в європейських портах «зависли» великі партії автомобілів, вироблених для американського ринку. У разі введення нового мита з автомобілями в портах потрібно буде щось робити, і тут настане черга українських покупців.

Як зазначив президент Association of Troubleshooters Сергій Креймер: «Для українців це тільки плюс, тому що ці автомобілі будуть продаватися в портах для тих, у кого є готівка». Як приклад Креймер привів «американський» Mercedes-Benz Е-Class, який в хорошій комплектації обійдеться в 40 тисяч доларів, що становить приблизно 45% від його реальної вартості. Звичайно, до ціни буде доданий портовий і аукціонний збори, а також вартість транспортних витрат за вивезення авто з території ЄС, але в будь-якому випадку це дуже хороша економія. Крім того, такі автомобілі потрібно переобладнати під європейський ринок. Але з огляду на наші реалії для вирішення цієї проблеми можна знайти безліч способів.