Універсал Mercedes C-Class помітили на зимових тестах

Mercedes C-Class наступного покоління проходить фінальні випробування напередодні свого дебюту в 2021 році. Нова серія шпигунських фотознімків показує, що німецький виробник продовжує його розробку, на цей раз, тестуючи в холодній Швеції універсал C-Class, який навряд чи з’явиться в американських дилерів.

Універсал все ще приховано під камуфляжною плівкою, включаючи фари, задні ліхтарі і стійку D, в той час як седан вже починає «втрачати» частину свого маскування. Однак камуфляж не може приховати все, і універсал, схоже, зберіг більшу частину дизайну нинішньої пропозиції. Інтер’єр також отримає оновлення, прийнявши компоновку, представлену в новому S-Class 2021 року — великий інформаційно-розважальний екран в поєднанні з сенсорними елементами керування.

Новий C-Class з довгим дахом розділить лінійку силових агрегатів з новим седаном C-Class, а це значить, що він, ймовірно, «побачить» більш ефективні двигуни, включаючи чотири- і шестициліндрові бензинові і дизельні мотори, а також гібриди. Плагін-гібридний варіант можливий, правда, неясно, чи ввійде він до оснащення універсалу. Оновлена платформа MRA дозволить автовиробникові краще електрифікувати силові установки, які він запропонує в C-Class наступного покоління. Високопродуктивні моделі AMG також з’являться в лінійці.

Очікується, що новий C-Class дебютує в наступному році. Mercedes може спочатку представити седан, потім через кілька місяців — універсал, а після цього, швидше за все, з’являться високопродуктивні моделі AMG. На шпигунських фото також показана модель All-Terrain C-Class, яка, можливо, знаходиться в розробці і може бути запущена в 2021 році.