В Англії випустили Land Rover Discovery для рятувальників

Британські машинобудівники випустили позашляховик Land Rover Discovery для рятувальників. Автомобіль з відповідним обладнанням доповнений восьмироторним дроном, за допомогою якого можна вести пошукові операції на важкодоступних місцевостях.

Проектуванням позашляховика Land Rover Discovery для рятувальників займалися фахівці підрозділу Special Vehicle Operations. Презентація автомобіля відбулася на мотор-шоу в Парижі, який щойно відкрився. Відомо, що транспортний засіб передадуть Червоному Хресту.

Land Rover Discovery для рятувальників отримав передові системи зв’язку, які можуть діяти спільно з восьмироторним дроном, використовуваним для виявлення різноманітних об’єктів. Наприклад, за допомогою літального апарату можна знайти автомобіль, що знаходиться від нього на відстані одного кілометра. По суті, Land Rover Discovery для рятувальників є мобільним центром ліквідації наслідків катастроф, що пересуваються за рахунок силової установки 3.0, потужність якої дорівнює 258 к.с. Машина також оснащена двома модулями Wi-Fi, численними антенами, супутниковим телефоном і багатьом іншим. Про серійний випуск новинки нічого не говориться.