В Bentley розповіли, коли вийде перший електромобіль марки

Bentley випустить свій перший електромобіль не раніше, ніж технології розвинуться настільки, що дозволять випускати акумулятори, які відповідають потребам марки . Bentley відкладає випуск першого в своїй історії електромобіля через те, що сучасні акумулятори не відповідають тим вимогам, які до них пред’являє марка.

Глава Bentley Адріан Холлмарк підтвердив, що зі створенням електромобіля компанії доведеться почекати. При цьому, як очікується, в основі буде лежати платформа від електромобіля Porsche Taycan, який вийде в 2019 році. Але батареї поки занадто недосконалі за мірками Bentley.

“Проблема в тому, що для автомобілів нашого сегменту акумулятори поточного покоління з їх щільністю енергії недостатньо ефективні і не можуть надати нам той запас ходу, який нам потрібен, при тих габаритах, які потрібні нам з точки зору дизайну і компоновки”, – заявив Холлмарк в інтерв’ю Automotive News Europe.

Глава марки очікує, що відповідні технології в області акумуляторів з’являться не раніше 2023 або навіть 2025 року, так що електромобіль Bentley можна чекати тільки до кінця поточного десятиліття. Холлмарк зазначив, що 40% нинішніх клієнтів Bentley зацікавлені в купівлі електромобіля. У 2017 році на автосалоні в Женеві марка показала концептуальний електроспорткар EXP 12 Speed 6e, але перша серійна електрична модель не буде спортивною. Все тому, що в концерні Volkswagen Group з його марками Porsche, Audi, Lamborghini і Bugatti, вже досить спорткарів. Поки ніяких даних про те, що за машину готує Bentley, немає. Але технічно вона буде багато в чому уніфікована з Porsche Taycan і побудованим на його базі електромобілем Audi, а в іншому це буде типовий Bentley з характерними для марки особливостями.