В Brabus підготували вражаючий тюнінг для Mercedes-Benz A-Class А250

Зазвичай ательє Brabus випускає свої пакети тюнінгу для нових моделей Mercedes-Benz однією з перших. Так сталося і з хетчбеком A-Class в кузові W177, який отримав на 2019 рік повний набір аксесуарів гарячого хетчбека. Передбачено також пакет апдейту двигуна під назвою Brabus PowerXtra B25 S.

Тюнінг Mercedes-Benz A-Class нового покоління від Brabus підвищує віддачу версії A250 до 270 к.с. потужності і 430 Нм крутного моменту, що на 46 к.с. і 30 Нм більше, ніж у заводської моделі. Це досить близько по продуктивності до високопродуктивної версії A35, однак нам не зрозуміло, чому в Brabus не зробили з нового A-Class повноцінний гарячий хетчбек. Пакет B25 включає красивий передній бампер з вуглецевого волокна з видозміненими повітрозабірниками.

Є також перепрошитий ЕБУ і чотири труби вихлопної системи, хоча останнє – це за доплату. Приховуючи під капотом 270-сил, тюнінгований Mercedes A-Class від Brabus розганяється з 0 до 100 км / год за 5,9-секунди, хоча він як і раніше обмежений в максимальній швидкості. Вихлоп – найцікавіша деталь від Brabus в новому тюнінгу A-Class. Чотири труби інтегровані в чорний дифузор з вуглецевого волокна. І, звичайно ж, в Brabus зробили додаток для управління звучанням вихлопної системи зі смартфона.

З інших деталей тюнінгу більш спортивний вигляд хетчбека задають великий спойлер на задніх дверях в стилі AMG Line і спліттер в передньому бампері. Традиційно, зірку Mercedes замінили на логотип Brabus. Тюнінгований хетчбек доступний з різними варіантами коліс, починаючи з 17-дюймів аж до 20-дюймів в дизайні Monoblock F, R і T. В Brabus також можуть зробити для Mercedes W177 велике оновлення салону під індивідуальні побажання клієнта. До них відносяться вставки з нержавіючої сталі, емблема Brabus з підсвічуванням на дверних порогах, алюмінієві педалі і велюрові килимки. Доступна ще повна обробка салону шкірою.