В Британії знайдений незвичайний музей автомобілів Lada

Одне досить цікаве місце зберігання старих машин Lada, розташоване в Британії. Цікавим моментом стає той факт, поле з кинутими машинами знаходиться в Великобританії, а не на території нашої країни.

Абсолютна більшість автомобілів, що знайшли свій останній притулок належить вітчизняній марці Lada. Залишки радянських машин знаходяться на приватній ділянці, що належить одному з колекціонерів країни. Крім вітчизняних машин, тут можна знайти і іноземні моделі авто. Точне розташування місце зберігання не вказується, в зв’язку з мародерством.

Зловмисники намагаються витягнути залишки примірників і здати їх на металобрухт. Знайдене місце можна назвати незвичайним музеєм, так як господар не хоче розлучатися із зібраною колекцією, незважаючи на сумний стан багатьох автомобілів.

Незвичайним нюансом є той факт, що серед представлених моделей 2101, 2102, 2104 і 2107 більшість обладнані рульовою колонкою справа. Вперше експорт машин в Британію було розпочато в 1974 році. Пік продажів припадав на 1988 рік.