В честь 120-річчя марка FIAT випустила лінійку 500 «120th»

Марка FIAT вирішила прикрасити своє 120-річчя, підготувавши «п’ятисоте» сімейство (хетчбек 500, паркетник 500X і компактвен 500L) в ювілейному виконанні «120th». Разом з кількома іншими моделями фірми воно буде показане публіці на автошоу в Женеві на початку березня. Кожній ювілейній моделі в родині 500-го покладені колісні диски оригінальних дизайну і забарвлення, свої особливості в обробці салону (в хетчбеку, наприклад, – особлива смугаста оббивка на сидіннях, в «ІКСІ» – «мідний» кант, в компактвені – чорно-сіра картата). Ще доданий значок «120» на кузові з символом зв’язку (передачі даних).

Перша відмінність «120-літніх» компактів – унікальне для даних моделей чорно-біле забарвлення Tuxedo (в перекладі «смокінг»), яку також можна замовити в варіаціях Pearl Tuxedo (комбінація кольору Pearl White і чорного) і Silver Tuxedo (Silver Grey і чорний ). Друге важливе доповнення: останнє покоління мультимедійної системи, встановлене тут за замовчуванням. Водій отримує доступ до різних сервісів Apple і Гуглу. Крім того, в машинах є модуль зв’язку Mopar Connect зі своїми фіатовськими сервісами, допомогою на дорозі, а також віддаленим моніторингом стану автомобіля через смартфон. Стандартним на серії «120th» є мультимедійний комплекс Uconnect 7 HD Live з семидюймовим сенсорним екраном, інтерфейсами Apple CarPlay і Android Auto, Bluetooth, помічником Siri, потокової передачею звуку, функцією читання тексту і розпізнавання голосу, інтеграцією плеєра iPod, сервісами на зразок Google Maps, Apple Podcasts або Apple Music.

Ювілейні «підключені» Фіати також можуть похвалитися хорошим оснащенням (наприклад, у 500X «в базі» повністю світлодіодні фари, а в «Ельці» поклали датчики світла, дощу і задні паркувальні сенсори). Сюди додані особливі поєднання кольорів зовнішніх дзеркал, декору на передній панелі і дверях (скажімо, у «ікси» підлокітники в вінілі). Але ми вважаємо, що особливі забарвлення і обробка салону, плюс Apple CarPlay – не зовсім те, що можна чекати від одного з найстаріших автовиробників в світі на такий ювілей. День народження Societa Anonima Fabbrica Italiana di Automobili Torino буде відзначатися 11 липня, так що у Фіата ще є час створити щось більш належне нагоди.