В честь зірки тенісу створили спецверсію купе Nissan GT-R

Спорткупе Nissan GT-R є справжнім довгожителем. На конвеєрі модель коштує вже одинадцять років, зрозуміло, з купою модернізацій. Але до виходу нового покоління ще топати і топати.

У такій ситуації вихід спецверсій – перевірений рецепт залучення уваги публіки. Звичайно, не всі можуть купити який-небудь Nissan GT-R50 by Italdesign з тиражем 50 штук, оригінальним кузовом і ціною під мільйон євро. Але зате в Японії вийшло особливе видання скромніше: на честь нового посла бренду Nissan Наомі Осаки, першого японського переможця одного з турнірів Великого шолома в одиночному розряді.

21-річна Наомі Осака – професійна тенісистка, яка виграла у вересні Відкритий чемпіонат США-2018. Осака згадує, що коли була маленькою, у її батька був Nissan Quest, і фактично це її перші спогади, пов’язані з автомобілями. Спортивні моделі, такі як GT-R, її приваблюють насамперед яскравим виглядом. А ще Наомі цікавиться ліфом. Отже, Nissan GT-R Special Еdition від Наомі – це майже звичайне серійне купе, яке може бути забарвлене в один з трьох кольорів: Midnight Opal, Brilliant White Pearl і Meteor Flake Black Pearl.

Незалежно від зовнішнього фарбування можна буде вибрати один з трьох салонів з бежевими, темно-червоними або апельсиновими відтінками шкіри на дверях, рульовому колесі і консолі. Ці поєднання також допомогла підібрати тенісистка. Купе, створене на честь Осаки, хизується антикрилом з вуглеволокна з видимим переплетенням ниток з вбудованим світлодіодним стоп-сигналом, а також золотий платівкою під капотом з номером моделі.

Японці пообіцяли оголосити ціну на спеціальне видання в честь Наомі лише в січні, хоча замовлення почали приймати. Тираж вже оголошений – 50 примірників. Якщо висхідна зірка тенісу продовжить успішну кар’єру, ці півсотні машин з часом можуть набути трохи більшу цінність, ніж уявляють зараз.