В документах Porsche “засвітились” цікаві моделі

Нещодавно компанія Porsche представила концепт-кар 911 Speedster. Але концептуальним в ньому можна назвати лише вантажні дзеркала заднього виду. В іншому – готовий до випуску автомобіль. Адже такий тип кузова і програма зниження маси знайомі нам по інших моделях з Цуффенхаузена, а шасі і 500-сильний атмосферний «оппозитник» були взяті від модифікації 911 GT3. А тут нагодилися ще й докази серійного випуску моделі Спідстер.

Перший – фотографії прототипів, які проходять випробування на Нордшляйфі. Другий – публікація Національним управлінням безпеки руху на трасах (NHTSA) документів з розшифровкою VIN-номерів моделі 911 Speedster.

Швидше всього, новий 911 Speedster буде оснащений максимально – підвіскою PASM з електронним управлінням, шасі з повним керуванням, активним заднім редуктором і вуглекерамічними гальмами з шестипоршневими супортами спереду і чотирьохпоршневими ззаду.

Нова Panamera GTS буде побудована за лекалами попередника, якому збільшили потужність двигуна (в порівнянні з модифікацією 4S), посилили пневмопідвіску і адаптивні амортизатори, розширили задню колію і встановили гальма від топ-версії Turbo.

В американське агентство надійшли декодери ідентифікаційних номерів транспортного засобу ще по трьох моделях. Судячи з документів, до виробництва готується спорткар Porsche 718 Cayman T. Як і у випадку з моделлю 911 Carrera T, додаткова літера в назві говорить про зменшену масу автомобіля. Конкретні показники не наводяться, але, імовірно, Cayman T полегшає на 20-25 кг. І якщо знову відштовхуватися від моделі Carrera T, то на схудлий 718 Cayman встановлять базовий дволітровий мотор з 300 кінськими силами.