В Fiat передумали створювати копію Mitsubishi L200

Глава відділу комерційних автомобілів Fiat Professional Річард Чемберлен підтвердив, що пікап Fiat Fullback був виключений з лінійки виробника і знятий з виробництва.

За словами Чемберлена, до такого рішення привела сукупність факторів, включаючи низькі обсяги продажів і майбутній новий закон, що посилює екологічні вимоги до дизельних автомобілів.

Fullback був заснований на пікапі Mitsubishi L200, але мав ряд унікальних специфікацій, що відрізняються від тих, що надавала своїм клієнтам японська марка, включаючи версію Fullback Cross. Тим не менш, це не допомогло італійцям знайти свою нішу на ринку.

У той час, як нові екологічні норми Euro-6 до дизельних автомобілів остаточно добили Fullback, італійці зосередять свою увагу на відновленні Ducato, Talento, Doblo і Fiorino, які отримають нові двигуни, що відповідають новим нормам, які вступають у вересні. За словами Чемберлена, ці моделі сімейства Fiat Professional продовжують добре продаватися, а Doblo є лідером в класі маленьких фургонів за вантажопідйомністю.

При цьому компанія вже працює над низкою оновлень для моделей Talento і Ducato, включаючи повністю електричну версію останнього.