В Ford розказали про свої плани на майбутнє

Абсолютно новий повністю електричний кросовер Ford буде відрізнятися поєднанням ефектного дизайну, високої динаміки і продуманого цифрового інтерфейсу «людина-машина». Крім цього, електромобіль, який з’явиться в 2020 році, буде мати унікальне цінове позиціонування.

У Ford очікують зростання попиту на електромобілі з акумуляторними джерелами живлення протягом найближчих 2-5 років. У компанії прогнозують, що це буде відбуватися не тільки через законодавчі заходи, що заохочують перехід на електрифіковані транспортні засоби, а й завдяки більш високим споживчим властивостям автомобілів з повністю електричною силовою установкою.

Ford планує інвестувати в електрифікацію лінійки 11 мільярдів доларів до 2022 року. За цей час будуть випущені 40 електрифікованих моделей, причому 16 з них – з повністю електричним приводом і акумуляторним живленням. Першою з цих моделей стане компактний SUV з дизайном, натхненним зовнішнім виглядом Ford Mustang.

Повністю електричний кросовер отримає вкрай привабливу ціну. «Ми запропонуємо новий електромобіль за ціною, яка сподобається клієнтам Ford. Нічого подібного з такими характеристиками на ринку зараз немає, і нічого подібного за цю ціну не буде, – зазначив Даррен Палмер (Darren Palmer), директор з розробки глобальних продуктів Ford.

Перший електромобіль Ford для масового ринку буде мати запас ходу в 480 км, він також запропонує високі динамічні характеристики і практичність за доступною ціною, повідомив Палмер. Як і новий електричний кросовер, інші електромобілі Ford будуть натхненні легендарними моделями компанії і будуть володіти поліпшеними їздовими характеристиками, функціональністю і комфортом у порівнянні з автомобілями з ДВС.

«Ми не маємо наміру слідувати стратегії, заснованій на відповідності посиленим екологічним вимогам, коли покупці купують електромобілі тільки тому, що вони екологічніші, – сказав Палмер. – Наші клієнти будуть купувати електромобілі тому, що вони дійсно допоможуть їм покращити якість їх життя».