В Голандії іграшковий автомобіль розігнали до 50 км/год

Для модернізації була обрана звичайна іграшкова машинка, на якій зазвичай катаються маленькі діти. У «салон» автомобіля голландські умільці встановили 0,6-літровий мотор від бензопили, призначеної для різання металу. За приблизними підрахунками, він розвиває потужність в 4 к.с.

Дитяче кермо обладнали металевими ручками газу і імпровізованим замком запалювання, що працює від іскри. Варто додати, що автомобіль виявився позбавлений гальм, з огляду на те, що для них в маленькому корпусі іграшкової машини просто не знайшлося місця.

За словами автомеханіка, гальмувати потрібно ногами, хоча на швидкості понад 30 км / год це може бути небезпечно для здоров’я. Для виміру швидкості один з майстрів випробував автомобіль на рівній, прямій дорозі. Їзда на такому транспортному засобі комфортом, звичайно ж, не відрізняється, і з незвички водій кілька разів втрачав рівновагу і навіть з’їжджав на узбіччя, проте в цілому тестер залишився задоволений керованістю, швидкісними характеристиками і навіть відносно непоганою підвіскою іграшкової моделі.

Експериментатори навіть провели невелику імпровізовану гонку між іграшкою і паркетником Nissan Juke. Обігнати справжній автомобіль іграшкової моделі, природно, не вдалося, але вона показала значну для своїх розмірів швидкість в 50 км / год.