В Hyundai шоковані швидким зниженням прибутку компанії

Прибуток компанії Hyundai в 3 кварталі 2018 го впала до рівня кризового 1998 року. У грошовому обчисленні прибуток компанії з червня по вересень, як випливає з фінансового звіту, склав всього 260 млн доларів, що на цілих 75% нижче торішнього показника.

Таке падіння прибутку виявилося несподіваним для аналітиків, які, як пише південнокорейське видання Чосон ільбо, очікували прибуток у розмірі 720 млн доларів. Результатом публікації квартального звіту стало падіння акцій Hyundai на 6%. Причинами таких низьких показників називають падіння продажів в Китаї (зниження склало 30% в порівнянні з минулим роком), зростання курсів валют країн, що розвиваються, зниження купівельної спроможності в Південній Кореї, а також незадовільну маркетингову стратегію компанії.

Таке катастрофічне падіння прибутку Hyundai різко контрастує з показниками інших автомобільних концернів. Так, у всіх конкурентів – General Motors, Nissan, Renault, Toyota, Volkswagen – спостерігається зростання прибутку не менше, ніж на 5%. Чисельність працівників підприємств компанії Hyundai у всьому світі складає 400 тис. чоловік, Hyundai Group випускає понад 80% автомобілів, які продаються в Південній Кореї, продаж за кордон складає 8% від експорту країни.