В які забобони вірять автомобілісти

Автовласники – дуже забобонний люди і будь-яку ситуацію на дорозі вони можуть віднести до однієї з прикмет. Найпопулярніша прикмета – свіжовимита машина, як провісник дощу. Якщо ви вирішили вимити автомобіль, пам’ятайте, що найімовірніше скоро буде дощ. Прикмета, звичайно поширена, але ймовірність її реалізації не перевищує 50%.

Пташиний послід – до грошей. Пташині фекалії хоч і вважаються хорошою прикметою, але не варто їх довго возити на капоті свій машини, так як вони можуть нашкодити фарбі. І замість прибутку, вам доведеться перефарбовувати свій автомобіль.

Машина як жінка, і не варто її лаяти або погано про неї відгукуватися. Вона може помститися поломкою. А ось тепле ставлення до свого автомобіля, навпаки, сприяє усуненню дрібних неполадок. Дотримання цього повір’я дозволить вам їздити довго і безпечно.

Бити по колесах – до проколу. Водії стверджують, що таким чином вони перевіряють тиск в шинах. Але для цього краще скористатися манометром.

Ніколи не варто перераховувати гроші в автомобілі. На думку самих же водіїв, це погана прикмета, яка може привести до зустрічі зі співробітниками поліції.

Багато автолюбителів олюднюють своїх «залізних коней», привласнюють їм душу і ауру. Саме в зв’язку з цим виникли два наступних повір’я. При купівлі вживаного автомобіля, потрібно звертати увагу на власника і віддавати перевагу впливовим і багатим. Це призведе до удачі, успіху і прибутку. А ось встановлювати на машину запчастини від автомобілів, що побували в ДТП, не варто. Інакше буде складно уникнути повторення долі донора.

Багато водіїв привласнюють автомобілю талісман, який, на їхню думку, приносить удачу. В якості оберега може бути іконка в бардачку, м’яка іграшка на задній полиці або невелика іграшка на дзеркалі заднього виду. Водії, пам’ятайте, що прикмети збуваються тільки у тих, хто вірить в них. Тому вірте тільки в хороші прикмети і будьте уважні на дорозі.