В Японії стартував продаж рестайлінгового Honda Odyssey

В Японії стартував продаж середньорозмірного мінівена Honda Odyssey, який пережив рестайлінг. Нагадаємо, що оновлений Одіссей в його японській іпостасі показали місяць тому. Це вже друга велика модернізація моделі з початку її виробництва.

Зовні мінівен отримав нове оформлення передньої і задньої частин кузова. Спереду замінені панелі капота, крил, бампер, фари, решітка радіатора. Позаду — дверцята багажника і ліхтарі. Нові деталі зробили екстер’єр мінівена менш експресивним і більш приязним за сприйняттям.

У салоні застосований більший, ніж раніше, дисплей медіасистеми Gathers. Через його впровадження дизайнерам довелося змінити розташування центральних і лівого дефлекторів вентиляції — їх зробили горизонтальними і перемістили нижче верхньої накладки передньої панелі. Рульове колесо тепер не чотири-, а триспицеве, причому виконане в спортивному стилі.

З модернізацією Odyssey став першою Honda, дверцята багажника якої можна відкривати і закривати жестом, без дотику — для цього механізм дверки оснащений спеціальним датчиком і сервоприводом.

Доповнено комплекс безпеки Honda Sensing – крім автоматичного гальмування додана функція запобігання випадкового руху в протилежному напрямку (наприклад, коли ви хочете поїхати вперед, але випадково їдете назад, а там перешкода).

Технічного боку автомобіля модернізація не торкнулася. Honda Odyssey в Японії пропонують з бензиновим мотором 2.4 потужністю 175 к.с. в поєднанні з варіатором, а також у версії «зарядженого гібрида», силова установка в такому випадку складається з 2,0-літрового бензинового мотора, електродвигуна і варіатора. Бензинова версія мінівена може бути з переднім або повним приводом, гібридна — тільки з переднім.

Рестайлінговий Odyssey пропонується в Японії в двох фіксованих комплектаціях – Absolute і Absolute EX. Ціна варіюється від 3495000 до 4480000 ієн.