В Японії тайфун знищив 51 Ferrari

Тихоокеанський тайфун «Джеб» став причиною затоплення і пошкодження 51 Ferrari, що належать дилерському центру марки, розташованому на японському острові Рокко.

За словами власника компанії, всі суперкари відправлять на утилізацію, так як після потрапляння морської води в двигуни їх неможливо відремонтувати.

21-й тайфун за сезон обрушився на острів кілька днів тому. Найсильніший за чверть століття циклон супроводжувався поривами вітру, швидкість яких досягала 162 кілометрів на годину. За даними видання Sankei, незважаючи на вжиті заходи, вода проникла в будівлю і піднялася на рівень один метр. В цей час в салоні перебувало 53 автомобіля Ferrari, 51 з яких практично повністю занурилися під воду. Загальна сума збитку від тайфуну склала один мільярд ієн (620,5 мільйона рублів). Власник сподівається, що частину витрат покриє страховка.

У жовтні минулого року пожежею в місті Ленглі, Канада, була знищена колекція з 40 раритетних автомобілів, а також пікапів, спорт-і суперкарів. Власник машин Гаррі Кессіді збирав їх останні 30 років і для нього це стало непоправною втратою.