В Європу приїхав оновлений Suzuki Vitara

У Європі стартував збір попередніх замовлень на оновлений японський кросовер Suzuki Vitara Brezza. Новинка відрізняється косметичними змінами в зовнішньому оформленні та новим 112-сильним двигуном об’ємом 1,0 л.

Рестайлінговий Suzuki Vitara презентували влітку нинішнього року. Новинка отримала переглянуту радіаторну решітку з вертикальними секціями, перероблений передній бампер, перероблені задні освітлювачі і трохи декоративних елементів. Крім того, автомобіль забезпечили новими колісними дисками і розширеною гамою відтінків кузову. Так як в Європі діють суворі екологічні норми, то підкапотний простір оновленого Suzuki Vitara займає екологічний 1-літровий 3-циліндровий турбомотор з віддачею 112 «конячок».

Установка приводиться в дію 6-швидкісними МКПП і АКПП, і системою повного або переднього приводу. Також є 1,4-літровий двигун, який теж працює в парі з цими трансмісіями. У салоні новинки слід зазначити іншу панель управління, нову обшивку сидінь, більш м’який пластик передньої панелі і іншу підкладку на годиннику.Оновлений Suzuki Vitara презентують на Паризькому автосалоні, який відкриється в жовтні 2018 року.