В Ісландії можна орендувати унікальний міні-автодім

Багато любителів автоподорожі хотіли б одного разу відвідати Ісландію і бажано на машині. Але є проблема – це острів.

Альтернативою власній машині, яку дуже довго і дорого доведеться тягти на поромі, може стати оренда машини і міні-автобудинку на самому острові. Так принаймні вирішили в 2016 році два ісландських підприємця. Вони заснували компанію і запропонували автомандрівникам можливість розбити табір на природі за допомогою автобудинку Mink Camper – багатофункціонального мініатюрного причепа, який можна за цілком доступні гроші взяти напрокат.

Втім, цей автодім не зовсім звичайний – він настільки мініатюрний, що навіть дивно, скільки всього він вміщує! Така в переносному сенсі «Ікея» на колесах. Розрахований він на двох дорослих і одну дитину. Усередині ліжко розміру queen-size з матрацом 140х200 см.

У двох круглих бокових дверцятах Міні-Кемпер – величезні вікна, є панорамний дах, через який можна спостерігати зоряне небо. У комплект орендованого автобудинку входять теплі ковдри, подушки, обігрівач Вебасто для холодних ночей, світлодіодне освітлення і аудіосистема Bose.

Під задніми дверима автофургона розташовується мікро-кухонька з газовою плитою і краном з питною водою, столовими приборами і посудом. Довжина трейлера складає 4,12 метра, ширина – 2,10 метра; довжина самої кабіни – 2,81 метра, а її ширина – 1,51 метра. Тут, звичайно, не розгуляєшся, але в будь-якому випадку міні-трейлер – це зручніше і комфортніше за ночівлю в наметі.