В Jaguar розповіли, як правильно має сидіти водій авто

Jaguar випустив корисне відео на своєму YouTube-каналі, де докладно пояснено оптимальне положення водія в автомобілі. Ця позиція необхідна не тільки для правильної постави і ергономіки, але також оптимізує безпеку і контроль над дорожньою ситуацією.

Навіть якщо вам зараз дуже зручно сидіти в машині, відео варто подивитися. Доктор Стів Айли, головний лікар компанії Jaguar розповів в рамках цього відеоролика про те, як правильно розташувати себе для комфортного і безпечного водіння.

Перша порада, хоча і, за загальним визнанням, досить елементарна, все ж нас здивувала. Приберіть предмети з кишень, так як це вплине на становище водія. Це не велика проблема, так як більшість сучасних автомобілів оснащені безліччю ящиків і відділень для зберігання речей, які ви носите кожен день.

Далі, важливо переконатися в тому, що ваша спина пряма, перпендикулярна шасі автомобіля, а вся спина доторкається до крісла. Крім того, верхня частина підголівника та верхівка голови повинні бути прямими, по відношенню один до одного. Ваші коліна та лікті повинні бути злегка зігнуті, щоб управляти педалями і кермом.

Коли ви повертаєте рульове колесо, ваші плечі все ще повинні стосуватися спинки сидіння.

За запевненням доктора Айтлі, дотримуючись цих рекомендацій ви можете різко змінити свій контроль, комфорт і впевненість за кермом.