В Хорватії створили унікальний гіперкар

Rimac підготував «каліфорнійську» версію гіперкара C_Two. Нагадаємо, публічна прем’єра гіперкара Rimac C_Two відбулася на початку весни цього року в рамках Женевського автосалону. Зараз електромобіль дістався до Сполучених Штатів, причому в особливій версії – California Edition Rimac C_Two, яка дебютувала в автомобільному музеї Петерсена в Лос-Анджелесі.

Особливостями «каліфорнійського» C_Two став яскраво-блакитний відтінок автомобіля під назвою Mexican.
Раніше Rimac C_Two оснащувався силовою установкою потужністю в 1 888 к.с. і 2 300 Нм крутного моменту.Автомобіль досягає першої сотні за 1,85 секунди, а максимум досягає більше 400 кілометрів на годину.

Автомобіль працює від батареї ємністю в 120 кВт * год, що забезпечує автомобілю запас ходу 650 кілометрів.

В оснащення C_Two входять також автопілот четвертого рівня, в конструкції застосовується велика кількість карбону, а система зарядки підтримує швидкий режим – 80% за 30 хвилин. До речі, практично весь тираж, а це 150 одиниць, вже розпроданий. При цьому вартість базової машини становить 2,1 мільйона доларів.

Раніше представник компанії розповідав, що в середньому клієнти додають ще опцій більш ніж на 600 тисяч доларів. Відзначимо, що в червні стало відомо про покупку частки в Rimac компанією Porsche. Ймовірно, німецький виробник планує використовувати напрацювання хорватів в своїх проектах.