В КНР представили крос-купе Volkswagen Tiguan X

У Китаї пройшла презентація купевидної версії Volkswagen Tiguan, яка отримала ім’я Tiguan X.

Як і слід було очікувати, спереду модель не відрізняється від недавно оновленого звичайного Тігуана. А задок в автомобіля зовсім інший. Tiguan X отримав більш пологий схил даху, завалені вперед задні стійки і нову світлотехніку. І світлодіодний габарит, і світловідбиваючі смуги в районі вихлопних патрубків розтягнулися вздовж всієї ширини корми.

Інша важлива особливість Tiguan X – збільшена довжина. Вона досягла 4,77 метра проти 4,48 у базовій версії. Таким чином, крос-купе виявилося навіть більше від Tiguan Allspace (4,71 метра).

А ось по техніці відмінностей від звичайного Тігуана немає. Для X-версії запропонований тільки бензиновий турбомотор 2.0 TSI в двох іпостасях: на 186 і 220 к.с. Він поєднується з «роботом» DSG. Привід може бути переднім або повним.

Автомобіль почнуть випускати на заводі SAIC-Volkswagen в четвертому кварталі 2020 року. Ціни поки не названі. Очікується, що Tiguan X буде коштувати понад 240000 юанів.

Volkswagen Tiguan X розроблявся спеціально для ринку Китаю. Навряд чи в доступному для огляду майбутньому він стане доступний в інших країнах.