В Києві копи “поставили на місце” порушників на люксовому Rolls Royce Phantom

Чоловік, таксуючи по місту, став випадковим свідком нічного інциденту з патрульними поліцейськими. Водія порадувало, як копи вміло поставили на місце порушників на ультрарозкішному авто. Про це пише Київ Оперативний на своїй сторінці в Facebook.

«Хочу розповісти Вам історію, яку спостерігав своїми очима. Відразу внесу невелику ясність – я підробляю водієм таксі, так як народилася дитина і треба трохи більше грошей, ніж дозволяє заробляти моя основна робота», – написав чоловік.

За його словами, сьогодні вночі, коли він уже збирався їхати додому і гортав планшет в пошуках замовлення в сторону будинку, побачив автомобіль своєї мрії – ідеально вимитий Rolls Royce Phantom.

«Я розумію, що зі своєю зарплатою ця мрія явно залишиться тільки мрією, але подивитися ж можна. Костянтинівська, ніч і він прямо красиво так пливе по асфальту. Раптово всю цю красу порушують червоно-сині маячки позаду авто. Моєму гніву не було меж: «як?», «За що?», «Чому» … », – розповів чоловік. Коли ж водій підійшов до хлопців, то побачив, що вулиця, з якої виїхав цей Фантом, одностороння, відповідно – вони їхали по зустрічній. «… і водій, і пасажир (як я зрозумів – охоронець) якось грубо і зневажливо розмовляли з копами, начебто вони взагалі не люди.

Поліція ж попалася теж не з боязких і все по поличках розклала цим хлопцям так, що в результаті ті закрили свої роти, отримали постанову і поїхали», – констатував свідок нічної події. «Ось, правда, не зрозумію, для власника такого авто цей штраф просто мізерний, навіщо було влаштовувати цей цирк? А копам в цій ситуації реально респект, побільше б таких!», – підкреслив чоловік.