В Китаї Tesla Model S не впоралась з керуванням

Власник Tesla Model S в Китаї стверджує, що його електричний седан розігнався самостійно і впав в річку в Шанхаї. Сяо Чен повідомив місцевим китайським ЗМІ про те, що коли він під’їжджав до будівлі, автомобіль розігнався і він не зміг впоратися з керуванням.

Tesla врізалася в паркан, а після, впала прямо в річку. Врятувало те, що річка виявилася не надто глибокою. За рахунок цього і водій і пасажир залишилися цілими і неушкодженими.

Заяви про ненавмисне прискорення від різних моделей Tesla надходили і раніше. Насправді вже зафіксовано досить багато збоїв, пов’язаних з автомобілями виробника. Також були відомі випадки з летальним результатом, коли автомобіль після зіткнення загорівся, а система заблокувала ручки дверей і людина не змогла вийти з авто.

На відміну від інших автовиробників, компанія ретельно вивчає всі випадки. У кожному авто Tesla є бортові системи, за якими можна встановити чи було справді ненавмисне прискорення машини чи ні. Кадри з місця події показують, що електричний седан витягують з річки, але ще невідомо які “травми” отримав автомобіль і чи підлягає він відновленню.

У будь-якому випадку ремонт власнику буде коштувати дуже дорого. Але часто і самі водії плутають педалі газу і гальма, тому в цій історії потрібно буде гарненько розібратися.