В Lexus розповіли, як вони будують автомобілі

«Щоб стати експертом, потрібно 10 000 годин, але, щоб стати майстром Такумі, потрібно 60 000 годин». Саме цими словами описується майбутній відеоролик про майстерність і життя Такуми.

Такумі, що в перекладі з японської означає «ремісник», – це слово, дане кваліфікованим ремісникам, які роблять речі вручну. Обсяг такої важкої роботи і уваги до деталей, відточених для відпрацювання ремесла, має велике значення для Такумі, не кажучи вже про Майстрів Такуми.

60 000 годин – це еквівалентно роботі по вісім годин на день, 250 днів у році протягом 30 років. У документальному фільмі, який Lexus запустить 19 березня, японська марка покаже 60 000 відео, в яких розповідається про чотирьох майстрів Takumi і їх нескінченній роботі. Документальний фільм також обговорить, як людське ремесло виживе в епоху штучного інтелекту.

Фільм називається «Такумі: 60 000-годинна розповідь про виживання людського ремесла», режисер Клей Джетер. У число чотирьох майстрів Takumi входять шеф-кухар, зазначений зіркою Мішлен, традиційний художник з різання паперу, майстер по автомобілебудуванню і тесля однієї з найстаріших будівельних компаній в світі. 60 000-годинна версія відео буде випущена на спеціальному веб-сайті Lexus і буде містити цикли відеороликів, що показують, як майстра Такумі роблять свою справу. Але на випадок, якщо вам «не вистачить» 60. 000 годин, 54-хвилинна версія відеоролика також буде випущена на Amazon Prime Video, Google Play і iTunes, також 19 березня.

Після розповіді про Такумі, Lexus підводить нас до думки «Ніщо не створено так, як Lexus».